×
DOJAZD, WYCENA GRATIS
PORADY BLOGOWE

LABORATORIUM


Fachowe pomiary oraz przeglądy z użyciem specjalistycznego sprzętu

Laboratorium usług, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu oraz budynku.

W ofercie posiadamy pomiary wilgotności, lokalizację przecieków, pomiary i przeglądy elektryczne oraz wentylacji, pomiary wilgotności materiałów, termowizję, badania mykologiczne i badania powietrza, pomiary poziomu dźwięku.

tagi: LABORATORIUM, badanie instalacji, wilgoci, hałasu, dla sanepidu, usuwanie zapachów, ozonowanie, osuszanie mieszkań, domów

Rzetelne, kompleksowe oraz specjalistyczne usługi

Naszą misją jest jak najszybsze doprowadzenie nieruchomości do stanu przed szkodą oraz odpowednie zadbanie o bezpieczeństwo oraz rekompensatę. W usługach budowlanych oferujemy kompleksową ofertę od.. do... Dla naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość wypożyczenia sprzętu jak i zakupu specjalistycznych produktów do usuwania szkód.

Minimalizacja czasu wykonania usługi

To co wyróżnia nas na rynku to przykładanie starań do jak najkrótszego czasu wykonania usługi przy zachowaniu maksymalnej precyzji. Posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy ekspresowo ocenić rangę szkody i podjąć natychmiastowe działania.

Sprawne wykorzystanie technologii

Pracujemny na eksperckim i specjalistyczncym sprzęcie, posiadamy najnwoszej genracji mierniki wilgotności, maszyny służące do osuszania pomieszczeń, maszyny budowlnae. Dajemy również możliwość wypożyczenia sprzętu

Wykwalifikowani zawodowcy

Jesteśmy grupą doświadczonych zawodowców. Na rynku działamy od roku 2010, gdzie na bieżąco poszerzamy swoją ofertę oraz jakość wykonywanych usług. Nasz rozwój wymuszamy postępęm technologii w innnowacyjności architektury.


NASZE USŁUGI


najlepszy sposób na osuszenie budynku z ubezpieczenia

Kamil Pakuła
ZADZWOŃ!
668-39-19-19
793-665-596

LABORATORIUM, badanie instalacji, wilgoci, hałasu, dla sanepidu