×
DOJAZD, WYCENA GRATIS
PORADY BLOGOWE

Badania mykologiczne i powietrza

Dom to miejsce, w którym spędzamy dużą ilość czasu w ciągu doby. Atmosfera w nim panująca ma ogromny wpływ na samopoczucie lokatorów, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Stąd, ważne jest, aby mieć pewność, że powietrze jakim oddychamy jest czyste, pozbawione zarodników pleśni czy roztoczy.  Ta sama zasada dotyczy również między innymi miejsc pracy, szkół, przedszkoli czy żłobków, gdyż to właśnie dzieci są najbardziej podatne na szkodliwe działanie grzybów.

Badanie mykologiczne polega na pozyskaniu odcisków mebli lub ścian, a następnie wyhodowaniu pobranego materiału na pożywce, w celu otrzymania kolonii grzybów, na podstawie której da się określić z jaką częstotliwością w badanym pomieszczeniu występują zarodniki.

Diagnostyka powietrza jest podstawą do podjęcia konkretnych kroków, które pozwolą pozbyć się z niego zanieczyszczeń, uwolnić od objawów chorób takich jak alergie, astma, nieżyt nosa itp.

tagi:Badania mykologiczne, powietrza, sprawdzenie grzybów, pleśni, zanieczyszczeń, pomiary szczelności wentylacji, badania dla sanepidu


NASZE USŁUGI


najlepszy sposób na osuszenie budynku z ubezpieczenia

Kamil Pakuła
ZADZWOŃ!
668-39-19-19
793-665-596

Badania mykologiczne, powietrza, sprawdzenie grzybów, pleśni, zanieczyszczeń