×
DOJAZD, WYCENA GRATIS
PORADY BLOGOWE

Lokalizacja przecieków

Każdego dnia wszyscy korzystamy z niezliczonych litrów wody. Zwykle nie zastanawiamy się nad źródłem jej pochodzenia – myjemy się, gotujemy i używamy jej do sprzątania w sposób oczywisty i naturalny. Dopiero w momencie awarii dociera do nas, że woda to żywioł, który nie zawsze łatwo jest kontrolować i każdy wyciek wiąże się z zaskoczeniem i często z bezradnością.

Wycieki wody są źródłem szkód zarówno dla jej dostawców jak i odbiorców. Zalania powodują często ogromne straty finansowe, zatem natychmiastowe wykrycie źródła przecieku jest kluczem do opanowania niekontrolowanie lejącej się wody.

W wielu przypadkach wykrycie źródła wycieku dla laika jest trudne, wręcz niewykonalne, dlatego też oferujemy pomoc w tego rodzaju sytuacjach. Nasi fachowcy wraz z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim sprzętem, takim jak kamery termowizyjnedetektory gazu śladowego czy mierniki wilgotności,zlokalizują przeciek w znacznie krótszym czasie, co pozwoli uniknąć strat majątkowych lub ograniczyć je do niezbędnego minimum.

tagi: Przeciek wody, lokalizacja nieszczelności instalacji wodnej, badania wilgotności ścian, podłogi, wykrywanie przecieków i awarii


NASZE USŁUGI


najlepszy sposób na osuszenie budynku z ubezpieczenia

Kamil Pakuła
ZADZWOŃ!
668-39-19-19
732-68-90-02