Bezinwazyjne osuszanie podposadzkowe Sieradz, Pabianice, Bełchatów, Zduńska Wola, Buczek, Sędziejowice – powiat łaski Łódzkie

Nasza oferta

Jesteśmy firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w usuwaniu skutków zalania. Mamy niezbędną wiedzę oraz profesjonalny sprzęt, potrzebny do usuwania przykrych konsekwencji wywołanych działaniem wody. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego przed rozpoczęciem prac, przeprowadzamy szczegółowe analizy.

Podposadzkowe osuszanie stref izolacji polega na pozbywaniu się wilgoci, powstałej w wyniku zalania na skutek awarii. Tego rodzaju techniki są wykorzystywane, gdy woda nie ma możliwości samoistnie odparować. Zdarzają się takie miejsca, gdzie woda znajduje się pod płytkami, panelami, pomiędzy styropianem bądź warstwami wylewki. Nagromadzona tam woda powoduje podciąganie wilgoci w górę ściany i niszczenie tynków. Dojść może również do zniszczenia listew i innych elementów wykończeniowych wnętrza.

Na bezinwazyjne osuszanie podposadzkowe warto zdecydować się, gdy dojdzie do niekontrolowanego wycieku lub przecieku, szczególnie w wyniku uszkodzenia instalacji wodnej, użytkowej lub centralnego ogrzewania, a także zalania budynku na skutek opadów atmosferycznych lub powodzi.

Zdając się na współpracę z naszą firmą, można liczyć na zminimalizowanie kosztów, szybkie i skuteczne usunięcie wilgoci, a tym samym doprowadzenie budynku do normalnej użyteczności. Zajmiemy się także przygotowaniem pełnej dokumentacji, niezbędnej do wszczęcia postępowania odszkodowawczego z ubezpieczenia. Nasza firma zajmuje się również doradztwem z zakresu budownictwa, osuszaniem zawilgoconych murów, usuwaniem wilgoci budowlanej odgrzybianiem i ozonowaniem. Aby przyspieszyć proces osuszania posadzek przed rozpoczęciem prac remontowych w Państwa mieszkaniach, dobieramy metodę najlepiej przystosowaną do osuszanego pomieszczenia i panujących w nim warunków, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Powiat łaski

Powiat łaski znajduje się w środkowo – zachodniej części województwa łódzkiego. Został utworzony w 1999 roku w wyniku przeprowadzonej reformy administracyjnej, a jego siedzibą jest miasto Łask.

Powierzchnia powiatu obejmuje 618 km², co stanowi 3,39% powierzchni całego województwa i liczy blisko 51 tys. mieszkańców.

W skład powiatu wchodzą jednostki samorządowe miejsko – wiejskie: gmina Łask oraz wiejskie: Buczek, Sędziejowice, Widawa oraz Wodzierady.

Powiat łaski sąsiaduje z 6 powiatami: zduńskowolskim, pabianickim, bełchatowskim, sieradzkim, wieluńskim i poddębickim, na terenie których znajdują się duże miasta województwa łódzkiego, m.in. Sieradz, Pabianice, Bełchatów czy Zduńska Wola.

Łask – najważniejsze informacje

Pierwsze wzmianki na temat Łasku pojawiły się około roku 1356, który był wsią, natomiast w roku 1422 otrzymał z rąk króla Władysława Jagiełły prawa miejskie. Początkowo wśród ludności przeważała społeczność Żydowska, która w okresie II Wojny Światowej została przetransportowana do obozów zagłady. Po wojnie na terenie miasta rozwinął się przemysł odzieżowy oraz przemysłowy, a także w jego pobliżu utworzono jednostkę wojsk lotniczych, która działa do dziś. Obecnie miasto liczy 18 094 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 15,33 km².

Powiat łaski – zjawiska pogodowe

Na terenie powiatu łaskiego dochodzi do częstych anomalii pogodowych. Mieszkańcy najczęściej zmagają się z porywistymi wiatrami, intensywnymi i obfitymi opadami deszczu, nierzadko połączonymi z gradobiciem. Każdego roku w powiecie pojawiają się liczne ostrzeżenia dla mieszkańców, informujące o możliwości wystąpienia groźnych zjawisk meteorologicznych.

Silne wichury nawiedzające powiat łaski wielokrotnie powodowały liczne straty: powalały drzewa, które zrywały linie elektryczne, a także dachy i uszkadzały samochody oraz budynki.

Konsekwencje

Niekorzystne warunki atmosferyczne występujące na terenie powiatu, mogą prowadzić do poważnych skutków. Uszkodzone dachy czy podtopienia to nie wszystko, konsekwencje mogą być dużo bardziej uciążliwe. W powiecie łaskim istnieje ogromne ryzyko zalania budynków, które może prowadzić do zawilgocenia murów, a następnie do rozwoju toksycznego grzyba.

Największe ryzyko zalania pojawia się wiosną w okresie roztopów, a także w lecie, kiedy dochodzi do groźnych burz wywołanych nagłymi zmianami temperatur.

Jeżeli jesteś mieszkańcem powiatu łaskiego i zmagasz się ze skutkami negatywnych zjawisk pogodowych, sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

 



Czyszczenie laserowe
Laserowe czyszczenie metalu
Usuwanie rdzy laserem
Laserowe usuwanie powłok lakierniczych
Laserowe polerowanie metalu
Czyszczenie drewna laserem
Laserowe czyszczenie elewacji i cegieł
Laserowe usuwanie graffiti
Laserowe usuwanie farby
Laserowe czyszczenie kamienia
Laserowa renowacja antyków
Laserowe odnawianie aut zabytkowych
Laserowe czyszczenie przemysłowe
Laserowe czyszczenie form wtryskowych


Nasze porady