×
DOJAZD, WYCENA GRATIS
PORADY BLOGOWE

Osuszanie Krośniewice, Żychlin, Bedlno, Dąbrowice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów – powiat kutnowski łódzkie

Nasza oferta

Jesteśmy firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w usuwaniu zawilgocenia, powstałego na skutek podciągania wód gruntowych, podtopień, powodzi oraz zalań. Osuszamy, odgrzybiamy i ozonujemy pomieszczenia. Mamy niezbędną wiedzę oraz profesjonalny sprzęt, niezbędny do usuwania przykrych konsekwencji wywołanych działaniem wody. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego przed rozpoczęciem prac, przeprowadzamy szczegółowe analizy. Oferujemy także możliwość wypożyczenia sprzętu osuszającego. Zapraszamy do współpracy.

W przypadku zalania mieszkania samo usunięcie wody i przewietrzenie wnętrza może okazać się niewystarczającym sposobem na osuszenie. Jeżeli chcesz zapobiec fatalnym skutkom wilgoci, które mogą oddziaływać w przyszłości na mury, warto zastosować się do profesjonalnych zabiegów. Jednak trzeba pamiętać, że wykonywanie ich w pojedynkę bez odpowiedniej wiedzy oraz sprzętu, najczęściej nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Na szczęście można liczyć w takiej sytuacji na wsparcie naszej firmy. Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu osuszania budynków na terenie niemal całej Polski. Dzięki nam można się przekonać, jak bardzo pomocne podczas osuszania jest wsparcie profesjonalnej firmy.

Powiat kutnowski

Powiat kutnoski położony jest w północnej części województwa łódzkiego. Został utworzony w 1999 roku, na mocy przeprowadzonej reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu jest miasto Kutno.

Powierzchnia powiatu wynosi 886,86 km², które zamieszkuje 98 825 tys. mieszkańców.
Zgonie z podziałem administracyjnym w skład powiatu wchodzą:

miasta: Kutno, Krośniewice, Żychlin,
gminy miejskie: Kutno,
gminy miejsko – wiejskie: Krośniewice oraz Żychlin,
gminy wiejskie: Bedlno, Dąbrowice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów oraz Strzelce.

Powiat kutnowski graniczy z trzema województwami: kujawsko-pomorskim, mazowieckim i wielkopolskim oraz z pięcioma powiatami: gostynińskim (województwo mazowieckie), kolskim (województwo wielkopolskie), łęczyckim i łowickim (województwo łódzkie) oraz włocławskim (województwo kujawsko-pomorskie).

Kutno — najważniejsze informacje

Kutno położone jest nad rzeką Ochnią. Jak podają źródła historyczne, jego powstanie datowane jest na połowę XII wieku, natomiast nadanie praw miejskich nastąpiło w roku 1766.

Głównymi i najbardziej dochodowymi gałęziami przemysłu kutnowskiego są:
– farmaceutyczny,
– maszynowy i metalowy,
– elektroniczny,
– transport,
– spożywczy,
– budowlanka,
– usługi.

Współczesne miasto Kutno zajmuje powierzchnię 33,59 km² i liczy 44 513 tys. mieszkańców.

Powiat kutnowski — zjawiska pogodowe

Powiat położony jest w dolinie rzeki Bzury, nad rzeką Ochnią. Nie ma tam zbiorników retencyjnych, które w okresach roztopów oraz ulewnych deszczy uchroniłyby przed powodzią zwłaszcza tereny zlokalizowane w sąsiedztwie rzek Ochni lub Słudwi, a w okresie suszy obszarów rolniczych. Co więcej, na terenie powiatu nie występują jeziora, natomiast są tutaj liczne stawy.

Wszystko to sprawia, że w powiecie kutnowskim często dochodzi do zalań i podtopień sezonowych. Tym samym, mieszkańcy często mają do czynienia z wilgocią, oraz zagrzybieniem w domach oraz budynkach gospodarczych.

Konsekwencje

Długotrwała wilgoć prowadzi do rozwoju toksycznych mikroorganizmów, takich jak pleśnie czy grzyby. Jeśli działania mające na celu eliminację problemu, nie zostaną podjęte w porę, konsekwencje mogą być naprawdę poważne. Wilgoć jest szczególnie niebezpieczna dla naszego zdrowia, gdyż powoduje choroby układu oddechowego, nerwowego i krążeniowego, ale nie tylko. Wnika także w głąb murów i prowadzi do degradacji budynków.

Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu kutnowskiego, zmagasz się z wilgocią, zagrzybieniem i chcesz zlikwidować problem oraz pozbyć się skutków zawilgocenia, sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

 


Działamy na terenie całego kraju:


NASZE USŁUGI


najlepszy sposób na osuszenie budynku z ubezpieczenia

Kamil Pakuła
ZADZWOŃ!
668-39-19-19
793-665-596

Osuszanie Krośniewice, Żychlin, Bedlno, Dąbrowice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów