×
DOJAZD, WYCENA GRATIS
PORADY BLOGOWE

Ozonowanie Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia – powiat skierniewicki łódzkie

Nasza oferta

Jesteśmy firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w usuwaniu skutków zalania. Mamy niezbędną wiedzę oraz profesjonalny sprzęt, niezbędny do usuwania przykrych konsekwencji wywołanych działaniem wody. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego przed rozpoczęciem prac, przeprowadzamy szczegółowe analizy.

Ozonowanie jest metodą wykorzystywaną w bardzo szerokim zakresie. To jedyne skuteczne rozwiązanie dla alergików, którym zależy na tym, by ostatecznie pozbyć się niechcianych roztoczy, grzybów, bakterii czy wirusów ze swych domów. Użycie ozonatora do dezynfekcji powietrza jest coraz bardziej popularne ze względu na jego skuteczność, ekologiczność i brak ewentualnych skutków ubocznych niepożądanych dla człowieka. Aby pomieszczenia pozbawione były zarazków i przykrych zapachów wystarczy używać ozonatora przez 60 min, a samą czynność powtarzać co kilka miesięcy.

 

Powiat skierniewicki

Powiat skierniewicki położony jest w północno-wschodniej części województwa łódzkiego, znajdującego się w centralnej Polsce. Powstał w roku 1999 w ramach reformy administracyjnej, a jego siedzibą są Skierniewice.

Powierzchnia powiatu wynosi 753 km², gdzie żyje 38 159 mieszkańców. W obszarze powiatu znajdują się gminy miejskie: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice oraz Słupia.

W bezpośrednim sąsiedztwie powiatu skierniewickiego znajdują się cztery powiaty województwa łódzkiego: rawski, brzeziński, tomaszowski, łowicki oraz dwa powiaty województwa mazowieckiego: sochaczewski i żyrardowski.

Skierniewice – najważniejsze informacje

Miasto Skierniewice od lat promuje się, jako stolica nauk ogrodniczych. Wszystko to za sprawą Instytutu Ogrodniczego, który ma siedzibę właśnie na jego terenie. Jest to placówka badawcza, powstała z połączenia Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa oraz Instytutu Warzywnictwa, która cieszy się międzynarodową renomą.
Historia miasta sięga do XIV wieku, a prawa miejskie zdobyło 19 lutego 1457. Obecnie Skierniewice zajmują powierzchnię 36,08 km², na której mieszka blisko 50 000 osób. Położone w samym centrum Polski, pomiędzy dwiema największymi aglomeracjami: Warszawą i Łodzią i posiada bogate zaplecze naukowo-badawcze.

Powiat skierniewicki – zjawiska pogodowe

Powiat skierniewicki stawia na ekologię, promując odnawialne źródła energii oraz troszcząc się o ochronę środowiska.
Na terenie powiatu znajduje się wiele lasów oraz rzek. Jego obszar hydrograficznie wchodzi w obręb zlewni Bzury – lewobrzeżnego dopływu Wisły. Przez teren powiatu przepływają poniższe cieki: Łupia – Skierniewka, Rawka, Chojnatka, Pisia-Zwierzyniec, Uchanka, Białka, Korabiewka. I choć klimat powiatu skierniewickiego charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem oraz małą ilości opadu w ciągu roku, są na jego terenie także obszary zagrożone podtopieniami. Są to m.in. miejsca położone w sąsiedztwie rzeki Rawki. To sprawia, że występują tam częste podtopienia. Co więcej, na skutek zmian klimatycznych zachodzących w ostatnich latach, zdarzają się także, różne anomalia pogodowe: huragany, trąby powietrzne, duże wahania temperatury, gwałtowne opady i długotrwałe susze.

Konsekwencje

Niekorzystne warunki atmosferyczne, głównie susze przeplatające się z podtopieniami wywołanymi opadami deszczu i roztopami, często prowadzą do poważnych uszkodzeń budynków. Nasiąknięte mury i zalane piwnice wymagają kompleksowego działania.
Największe ryzyko wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w powiecie skierniewickim przypada na okres zimy oraz wczesnej wiosny wraz z roztopami.

Jeżeli jesteś mieszkańcem powiatu skierniewickiego i zmagasz się ze skutkami negatywnych zjawisk pogodowych, sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Dojeżdżamy do: Bolimów, Bolimowska Wieś, Humin, Humin-Dobra Ziemskie (sołectwa: Humin-Dobra Ziemskie I i Humin-Dobra Ziemskie II), Jasionna, Joachimów-Mogiły, Józefów, Kęszyce-Wieś, Kolonia Bolimowska-Wieś, Kolonia Wola Szydłowiecka, Kurabka, Łasieczniki, Nowe Kęszyce, Podsokołów, Sierzchów, Sokołów, Wola Szydłowiecka, Wólka Łasiecka, Ziąbki, Ziemiary, Byczki, Godzianów, Kawęczyn, Lnisno, Płyćwia, Zapady, Borszyce-Wola Pękoszewska, Budy Chojnackie, Chełmce, Chojnata, Chojnatka, Chrzczonowice, Franciszków, Jakubów, Jeruzal-Wólka Jeruzalska, Kowiesy-Wymysłów, Lisna, Michałowice, Nowy Lindów, Nowy Wylezin-Janów, Paplin, Paplinek, Pękoszew, Stary Wylezin, Turowa Wola, Ulaski, Wędrogów, Wycinka Wolska, Zawady

Działamy na terenie całego kraju:


NASZE USŁUGI


najlepszy sposób na osuszenie budynku z ubezpieczenia

Kamil Pakuła
ZADZWOŃ!
668-39-19-19
793-665-596

Ozonowanie Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia