Osuszanie po zalaniach

Osuszanie budynków, mieszkań, domu, ścian, co robić po zalaniu, osuszacz powietrza, ozonowanie, odgrzybianie

Zmagasz się ze skutkami zalania?

Nieszczelność pokryć dachowych w powiązaniu z intensywnymi opadami deszczu, awarie instalacji wodociągowych czy niedrożność rynien to zjawiska zazwyczaj przyczyniające się do zalań pomieszczeń, których skutki bywają uciążliwe i trudne do opanowania. Tak zawilgocone pomieszczenia w naszych warunkach klimatycznych nie wyschną do tego stopnia, aby nadawały się do użytku, dlatego też oferujemy kompleksową usługę osuszania poniższymi metodami.

Metoda, z której skorzystamy zostanie dobrana w zależności od osuszanego pomieszczenia, stopnia zawilgocenia oraz Państwa potrzeb, tak, aby efekt naszych usług był zgodny z oczekiwanym.

tagi: Osuszanie po zalaniach, suszenie podłóg, osuszanie ścian, dachu, materiałów, dokumentów

Osuszanie podczerwienią wykorzystuje promieniowanie podczerwone. Polega ono na ogrzewaniu zalanej powierzchni, w wyniku którego zostaje ona osuszana. Jest to technologia wykorzystywana szczególnie do osuszania miejsc trudno dostępnych, gdyż kształt urządzeń emitujących promieniowanie jest do tego przystosowany. Dodatkowo metoda ta zapewnia fantastyczne efekty przy niedużym poborze mocy.

to najczęściej stosowana metoda, według której wykrapla się wodę z powietrza, schładzając je do tzw. punktu rosy. Osuszacz kondensacyjny zasysa wilgotne powietrze, w wyniku, czego dochodzi do wytrącenia wody, która skrapla się do zbiornika. Następnie podgrzane powietrze ulatnia się do pomieszczenia.

Osuszanie adsorpcyjne wykonywane jest w każdych warunkach temperaturowych (osuszacze adsorpcyjne w przeciwieństwie do kondensacyjnych, które pracują wydajniej wraz ze wzrostem temperatury i wilgotności powietrza, można używać niezależnie od klimatu otoczenia). Polega ono na zasysaniu wilgotnego powietrza do wentylatora, które przechodząc przez ośrodek higroskopijny osuszane jest w 30 procentach i wypuszczane z powrotem do pomieszczenia. Pozostałe powietrze ulega silnemu podgrzaniu, by odparować wodę z powierzchni retora (podstawowego elementu osuszacza adsorpcyjnego). Przebiegająca nieustannie regeneracja rotora pozwala na ciągłą pracę osuszacza.

Odszkodowanie po zalaniu?

Jeżeli chcesz ubiegać się o odszkodowanie za szkody, które powstały w wyniku zalania domu lub mieszkania, musisz działać zgodnie z ustalonymi procedurami – POMOŻEMY.

Ocena szkody

sporządzimy obiektywną ocenę wysokości szkody z zakresu wyceny nieruchomości, budownictwa, kalkulacji majątkowych, pożarnictwa etc.;

Dokumentacja

pomożemy w udokumentowaniu zakresu i wysokości szkody;

Pomoc rzeczoznawców

oferujemy pomoc rzeczoznawców w zweryfikowaniu stanowiska towarzystwa ubezpieczeń;

Umowa

sporządzamy umowy ubezpieczenia

WIĘCEJ

Napisz do Nas

Potrzebujesz więcej informacji. Czekamy na Twoją wiadomość!

    Twoja wiadomość została wysłana!

    Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.



    Czyszczenie laserowe
    Laserowe czyszczenie metalu
    Usuwanie rdzy laserem
    Laserowe usuwanie powłok lakierniczych
    Laserowe polerowanie metalu
    Czyszczenie drewna laserem
    Laserowe czyszczenie elewacji i cegieł
    Laserowe usuwanie graffiti
    Laserowe usuwanie farby
    Laserowe czyszczenie kamienia
    Laserowa renowacja antyków
    Laserowe odnawianie aut zabytkowych
    Laserowe czyszczenie przemysłowe
    Laserowe czyszczenie form wtryskowych


    Nasze porady