×
DOJAZD, WYCENA GRATIS
PORADY BLOGOWE

ODSZKODOWANIA


Chcesz ubiegać się o odszkodowanie za szkody powstałe w wyniku zalania? Sporządzimy fachową, obiektywną wycenę z udokumentowaniem zakresu i wysokości szkody oraz wspólnie przeanalizujemy umowę ubezpieczenia, by poniesione przez Ciebie straty zostały w jak najwyższym stopniu zrekompensowane.

W przypadku wystąpienia zdarzenia, w wyniku którego powstają szkody majątkowe często niezbędne jest sporządzenie kosztorysu by ocenić straty i przeliczyć je na wartość pieniężną. Tego rodzaju wyliczenia wymagane są przede wszystkim przez towarzystwa ubezpieczeniowe w celu wypłacenia odszkodowania i przeprowadzane są przez rzeczoznawców, a ci często dokonują oceny nie na korzyść poszkodowanego a na korzyść ubezpieczalni by wypłacić jak najniższą kwotę z odszkodowania.

By zapewnić jak najbardziej profesjonalną wycenę szkód oferujemy:

  • wykonywaną przez inżynierów budownictwa ocenę wysokości szkody z zakresu wyceny nieruchomości, budownictwa, majątkowych, pożarnictwa etc.;
  • pomoc w udokumentowaniu zakresu i wysokości szkody;
  • pomoc rzeczoznawców w zweryfikowaniu stanowiska towarzystwa ubezpieczeń;
  • analizę treści umowy ubezpieczenia.
osuszanie ścianco robić po zalaniu

tagi:Odszkodowania, porady, ekspertyzy, sprawdzanie tynków, posadzki, odbiór mieszkania, sprawdzanie jakości tynków, podłóg

Rzetelne, kompleksowe oraz specjalsityczne usługi

Naszą misją jest jak najszybsze doprowadzenie nieruchomości do stanu przed szkodą oraz odpowednie zadbanie o bezpieczeństwo oraz rekompensate. W usługach budowlanych oferujemy kompleksową ofertę od.. do... Dla naszych Klientów przygotowaliśmy możlwość wypozyczenia sprzętu jak i zakupu specjalsitycznych produktów do usuwania szkód.

Minimalziacja czasu wykonania usługi

To co wyróżnia nas na rynku to przykłożenie starań do jak najkrótszego czasu wykonania usługi z dokładną precyzją. Posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy ekspresowo ocenić rangę szkody i podjąć natychmiastowe działania.

Sprawne wykorzystanie technologii

Pracujemny na eksperckim i specjalistyczncym sprzęcie, posiadamy najnwoszej genracji mierniki wilgotności, maszyny służące do osuszania pomieszczeń, maszyny budowlnae. Dajemy również możliwość wypożyczenia sprzętu

Wykfalifikowani zawodowcy

Jesteśmy grupą doświadczonych zawodowców. Na rynku działamy od roku 2010, gdzie nabieżaćo poszerzamy swoją ofertę oraz jakość wykonywanych usług. Nasz rozwój wymuszamy postępęm technologii w innnowacyjności architektury.


NASZE USŁUGI


najlepszy sposób na osuszenie budynku z ubezpieczenia

Kamil Pakuła
ZADZWOŃ!
668-39-19-19
732-68-90-02