×
DOJAZD, WYCENA GRATIS
PORADY BLOGOWE
osuszanie mieszkań

OSUSZANIE


Twoje mieszkanie | pomieszczenie zostało zalane wodą? Jesteśmy po to by bezinwazyjnie usunąć szkody.

Jeśli Twoje mieszkanie lub pomieszczenie zostało zalane zgłoś się do Nas. Doradzimy najlepszy sposób osuszania oraz podejmiemy się usunięcia szkody.

osuszanie ścianco robić po zalaniu

 

tagi: Osuszanie budynków, mieszkań, domu, ścian, co robić po zalaniu, sprawdzanie instalacji elektrycznej, wodnej, jakości tynków, posadzek

Rzetelne, kompleksowe oraz specjalistyczne usługi

Naszą misją jest jak najszybsze doprowadzenie nieruchomości do stanu przed szkodą oraz odpowednie zadbanie o bezpieczeństwo oraz rekompensatę. W usługach budowlanych oferujemy kompleksową ofertę od.. do... Dla naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość wypozyczenia sprzętu jak i zakupu specjalistycznych produktów do usuwania szkód.

Minimalizacja czasu wykonania usługi

To co wyróżnia nas na rynku to przykładanie starań do jak najkrótszego czasu wykonania usługi przy zachowaniu maksymalnej precyzji. Posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy ekspresowo ocenić rangę szkody i podjąć natychmiastowe działania.

Sprawne wykorzystanie technologii

Pracujemny na eksperckim i specjalistyczncym sprzęcie, posiadamy najnwoszej genracji mierniki wilgotności, maszyny służące do osuszania pomieszczeń, maszyny budowlnae. Dajemy również możliwość wypożyczenia sprzętu

Wykwalifikowani zawodowcy

Jesteśmy grupą doświadczonych zawodowców. Na rynku działamy od roku 2010, gdzie na bieżąco poszerzamy swoją ofertę oraz jakość wykonywanych usług. Nasz rozwój wymuszamy postępęm technologii w innnowacyjności architektury.


NASZE USŁUGI


najlepszy sposób na osuszenie budynku z ubezpieczenia

Kamil Pakuła
ZADZWOŃ!
668-39-19-19
732-68-90-02