Pomiary wilgotności, temperatury i punktu rosy

Pomiar wilgotności?

Zadzwoń!

Przed przystąpieniem do remontu po zalaniu lub zakupem nowego mieszkania warto sprawdzić czy w pomieszczeniach nie panuje wilgoć. Aspekt ten jest tak ważny, ponieważ obecność wody w obmurowaniach przyczynia się do powstawania pleśni oraz prowadzi do występowania reakcji alergicznych. Często pomiary wilgotności są pomijane, gdyż zwykle nie myślimy o konsekwencjach, które możemy ponieść jeśli ich nie wykonamy.

Aby mogli Państwo bez obaw przystąpić do prac wykończeniowych w swoich domach lub pozbyć się pleśni, oferujemy wykonywanie pomiarów wilgotności. Poznanie poziomu wilgotności w pomieszczeniu jest niezbędne do wyboru metody jej wyeliminowania.

W celu pozbywania się wody zalegającej w powietrzu i murach stosujemy metody wykorzystujące osuszacze kondensacyjne lub adsorpcyjne.

By zastosować technikę kondensacyjną musimy znać również temperaturę punktu rosy, czyli temperaturę wyrażaną w stopniach Celsjusza odniesioną do określonego ciśnienia, przy której para wodna zawarta w powietrzu zaczyna się skraplać.

tagi: Pomiary wilgotności, temperatury i punktu rosy, wykrywanie nieszczelności przecieku, awarie instalacji wodnej, badania dla sanepidu

Napisz do Nas

Potrzebujesz więcej informacji. Czekamy na Twoją wiadomość!

  Twoja wiadomość została wysłana!

  Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.  Czyszczenie laserowe
  Laserowe czyszczenie metalu
  Usuwanie rdzy laserem
  Laserowe usuwanie powłok lakierniczych
  Laserowe polerowanie metalu
  Czyszczenie drewna laserem
  Laserowe czyszczenie elewacji i cegieł
  Laserowe usuwanie graffiti
  Laserowe usuwanie farby
  Laserowe czyszczenie kamienia
  Laserowa renowacja antyków
  Laserowe odnawianie aut zabytkowych
  Laserowe czyszczenie przemysłowe
  Laserowe czyszczenie form wtryskowych


  Nasze porady