Roboty elektryczne

W dobie cyfryzacji korzystamy z prądu niemal bez przerwy. Przy zwykłych, codziennych czynnościach towarzyszą nam smartfony, a w tle gra radio lub telewizor. Nie wspominając o oświetleniu, płytach indukcyjnych, lodówkach, piekarnikach czy kuchenkach mikrofalowych w naszych domach, biurach i wszystkich innych miejscach, w których przebywamy, znajduje się masa urządzeń podłączonych do prądu. W przypadku jakiejkolwiek awarii zostajemy odcięci od urządzeń, które stały się niezbędne do funkcjonowania.

Aby uniknąć sytuacji, w której zostajemy odcięci od źródła prądu zalecamy wykonywanie regularnych przeglądów instalacji elektrycznych. Mimo wszystko nie zawsze uda się zapobiec awarii, która może być spowodowana:

  • uszkodzeniem sieci elektrycznej;
  • przeciążeniem instalacji elektrycznej, w wyniku korzystania z kilku urządzeń o wysokiej mocy.

W wielu przypadkach można poradzić sobie z awarią we własnym zakresie. Nie należy jednak usiłować naprawiać poważniejszych usterek nie posiadając do tego odpowiednich kwalifikacji i specjalistycznej wiedzy. Podjęcie się naprawy bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności może doprowadzić do spowodowania jeszcze większych szkód w instalacji, a co najważniejsze jest niebezpieczne dla życia i zdrowia. Odradzamy Państwu podejmowanie tego rodzaju ryzyka i zapraszamy do kontaktu w przypadku awarii elektrycznej. Nasi fachowcy z pewnością profesjonalnie naprawią usterkę, dbając przy tym o swoje bezpieczeństwo.

Oprócz napraw wykonujemy również od podstaw nowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i innych obiektach budowlanych. Zakres naszych usług obejmuje także odbiory i pomiary elektryczne niezbędne do wykonania przed odbiorem budynku.

roboty elektryczne

tagi: Roboty elektryczne, sprawdzanie instalacji, izolacji, badania kamerą termowizyjną, badania dla sanepidu



Czyszczenie laserowe
Laserowe czyszczenie metalu
Usuwanie rdzy laserem
Laserowe usuwanie powłok lakierniczych
Laserowe polerowanie metalu
Czyszczenie drewna laserem
Laserowe czyszczenie elewacji i cegieł
Laserowe usuwanie graffiti
Laserowe usuwanie farby
Laserowe czyszczenie kamienia
Laserowa renowacja antyków
Laserowe odnawianie aut zabytkowych
Laserowe czyszczenie przemysłowe
Laserowe czyszczenie form wtryskowych


Nasze porady