Roboty elektryczne

W dobie cyfryzacji korzystamy z prądu niemal bez przerwy. Przy zwykłych, codziennych czynnościach towarzyszą nam smartfony, a w tle gra radio lub telewizor. Nie wspominając o oświetleniu, płytach indukcyjnych, lodówkach, piekarnikach czy kuchenkach mikrofalowych w naszych domach, biurach i wszystkich innych miejscach, w których przebywamy, znajduje się masa urządzeń podłączonych do prądu. W przypadku jakiejkolwiek awarii zostajemy odcięci od urządzeń, które stały się niezbędne do funkcjonowania.

Aby uniknąć sytuacji, w której zostajemy odcięci od źródła prądu zalecamy wykonywanie regularnych przeglądów instalacji elektrycznych. Mimo wszystko nie zawsze uda się zapobiec awarii, która może być spowodowana:

  • uszkodzeniem sieci elektrycznej;
  • przeciążeniem instalacji elektrycznej, w wyniku korzystania z kilku urządzeń o wysokiej mocy.

W wielu przypadkach można poradzić sobie z awarią we własnym zakresie. Nie należy jednak usiłować naprawiać poważniejszych usterek nie posiadając do tego odpowiednich kwalifikacji i specjalistycznej wiedzy. Podjęcie się naprawy bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności może doprowadzić do spowodowania jeszcze większych szkód w instalacji, a co najważniejsze jest niebezpieczne dla życia i zdrowia. Odradzamy Państwu podejmowanie tego rodzaju ryzyka i zapraszamy do kontaktu w przypadku awarii elektrycznej. Nasi fachowcy z pewnością profesjonalnie naprawią usterkę, dbając przy tym o swoje bezpieczeństwo.

Oprócz napraw wykonujemy również od podstaw nowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i innych obiektach budowlanych. Zakres naszych usług obejmuje także odbiory i pomiary elektryczne niezbędne do wykonania przed odbiorem budynku.

roboty elektryczne

tagi: Roboty elektryczne, sprawdzanie instalacji, izolacji, badania kamerą termowizyjną, badania dla sanepidu