Nasza oferta
Jesteśmy firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w usuwaniu skutków zalania. Mamy niezbędną wiedzę oraz profesjonalny sprzęt, potrzebny do usuwania przykrych konsekwencji wywołanych działaniem wody. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego przed rozpoczęciem prac, przeprowadzamy szczegółowe analizy.
Wszystkie przedstawione metody są niezwykle skuteczne i umożliwiają wykonanie pomiaru poziomu wilgotności różnorodnych materiałów. Najczęściej jednak przeprowadza się badanie wilgotności materiałów sypkich, ponieważ mają one wpływ i znaczenie dla całego procesu w budownictwie, wszędzie tam, gdzie zmiana wilgotności materiału podnosi koszty produkcji, suszenie jest procesem długotrwałym, oddawanie wody powoduje duże zużycie energii lub zwiększa masę produktu, czy też wpływa negatywnie na jego jakość. To w tych przypadkach konieczna jest kontrola. Znane są różnorodne metody pomiaru materiałów sypkich, ale wykorzystuje się również zjawiska fizyczne, które różnią się stopniem złożoności układu pomiarowego. Warto pamiętać, że możliwość sprawnego doboru odpowiedniej metody pomiaru do konkretnego materiału, jest niezwykle ważna. Nie można także zapominać, że tym zadaniem powinni zająć się profesjonaliści.
Powiat łowicki
Powiat łowicki położony w północno-wschodniej części województwa łódzkiego powstał w roku 1999 na mocy reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Łowicz.
Powierzchnia powiatu zajmuje 988,17 km², co stanowi 5,42% terenu województwa i liczy 79 426 mieszkańców.
W skład powiatu wchodzą miasto Łowicz, gminy miejskie: Łowicz oraz gminy wiejskie: Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny.
Powiat ten graniczy z pięcioma powiatami województwa łódzkiego: skierniewickim, brzezińskim, zgierskim, łęczyckim i kutnowskim, a także z dwoma powiatami województwa mazowieckiego: gostynińskim i sochaczewskim.
Łowicz — najważniejsze informacje
Łowicz to miasto położone nad rzeką Bzurą na Równinie Łowicko-Błońskiej. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z roku 1136, a jego nazwa pochodzi od słowa „łowić”. Miastem, Łowicz został po raz pierwszy określony w 1298 roku.
Współcześnie miasto zajmuje powierzchnię 23,42 km², którą zamieszkuje 27 908 osób. Podstawą do rozwoju gospodarczego miasta jest przemysł spożywczy, rolniczy, ogrodniczy, a także włókienniczy.
Ponadto, na terenie miasta rozwija się lokalny folklor oraz gwara. Najbardziej znane w Polsce i Europie są rękodzieła ludowe, m.in.: wycinanki i pająki tworzone z kolorowego papieru, a także muzyka, taniec i oryginalny strój łowicki.
Powiat łowicki — zjawiska pogodowe
Na terenie powiatu łowickiego, podobnie jak na obszarze całego województwa łódzkiego, często dochodzi do nagłych, nieprzewidywalnych anomalii pogodowych. Ulewy połączone z silnym wiatrem i gradobiciem, zmieniają ulice w rwące potoki. Coraz częściej meteorolodzy ostrzegają mieszkańców powiatu łowickiego przed dynamiczną pogodą, która niesie za sobą przykre skutki.
Konsekwencje
Niekorzystne warunki atmosferyczne występujące na terenie powiatu wywołują poważne zniszczenia w budynkach mieszkalnych i gospodarczych. Zerwane dachy, powalone drzewa, uszkodzone linie energetyczne czy zalania i podtopienia to nieliczne konsekwencje, z którymi borykają się mieszkańcy regionu.
Największe ryzyko wystąpienia niszczycielskich zjawisk pogodowych w powiecie łowickim przypada na okres lata oraz wczesnej wiosny.
Jeśli mieszkasz na terenie powiatu łowickiego i zostałeś poszkodowany na skutek zmiennej pogody, sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w likwidacji problemu z wilgocią, grzybem lub pleśnią.
Dojeżdżamy do: Bielawska Wieś, Bielawy, Bogumin, Borów, Borówek, Brzozów, Chruślin, Drogusza, Emilianów, Gaj, Gosławice, Helin, Janinów, Leśniczówka, Łazin, Marianów, Marywil, Oszkowice, Piaski Bankowe, Piotrowice, Przezwiska, Psary, Rulice, Seligi, Skubiki, Sobocka Wieś, Sobota, Stare Orenice, Stare Piaski, Stary Waliszew, Traby, Trzaskowice, Walewice, Waliszew Dworski, Wojewodza, Wola Gosławska, Zakrzew, Zgoda, Żdżary, Błędów, Chąśno, Chąśno Drugie, Goleńsko, Karnków, Karsznice Duże, Karsznice Małe, Marianka, Mastki, Niespusza-Wieś, Nowa Niespusza, Przemysłów, Sierżniki, Skowroda Południowa, Skowroda Północna, Wyborów, Domaniewice, Krępa, Lisiewice Małe, Lisiewice Duże, Reczyce, Rogóźno, Sapy, Skaratki, Skaratki pod Las, Skaratki pod Rogóźno, Stroniewice, Strzebieszew
Wyspecjalizowane usługi
Przeprowadzamy usługę osuszania budynków, różnorodne usługi budowlane, pomiary i przeglądy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość zakupu i wypożyczenia specjalistycznego sprzętu.
OSUSZANIE
- bezinwazyjne osuszanie podposadzkowe
- osuszanie po zalaniach
- usuwanie wilgoci budowlanej
- usuwanie wody i wilgoci po zalaniu
- odgrzybiane
- ozonowanie
LABOLATORIUM
- lokalizacja przecieków
- pomiary wilgotności, temperatury i punktu rosy
- termowizja
- pomiary wilgotności materiałów
- pomiary i przeglądy elektryczne
- badania mykologiczne i badania powietrza
- pomiary poziomu dźwięku
Odszkodowanie po zalaniu?
Jeżeli chcesz ubiegać się o odszkodowanie za szkody, które powstały w wyniku zalania domu lub mieszkania, musisz działać zgodnie z ustalonymi procedurami – POMOŻEMY.
Ocena szkody
sporządzimy obiektywną ocenę wysokości szkody z zakresu wyceny nieruchomości, budownictwa, kalkulacji majątkowych, pożarnictwa etc.;
Dokumentacja
pomożemy w udokumentowaniu zakresu i wysokości szkody;
Blogowe porady
Adam Pakuła
koordynator obsługi klienta, ekspert
ds. technicznej likwidacji szkód
Jakub Owczarz
koordynator obsługi klienta, ekspert
ds. merytorycznej likwidacji szkód
Tomasz Frątczak
kierownik projektów
Napisz do Nas
Potrzebujesz więcej informacji. Czekamy na Twoją wiadomość!